Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz jokeph #77122 üzenetére

    igen, a régi abit-os gépeimben nekem is award volt
    az az ahci/raid mode nem befolyásolja ezt sajnos (ha bekapcsolom az ahci módot, akkor dvd-t is megjelenít a bootolható eszközök között, de az pont ugyan azt csinálja, mintha a cd-rom-ot állítanám be disabled módban, cserébe hosszabb lesz kicsit a bootolási folyamat)

    egy partíciót formáztam fat32-re, úgy már végre biost is tudtam frissíteni, ellenben semmi nem változott, usb-ről továbbra sem lehet bootolni, ha a win10 telepítőt elindítom ismét egyből a logonál megáll a folyamat és indíthatom újra a gépet

    ez is érdekes, hogy dvd-ről miért nem megy a telepítés, lassan azt gondolom ideje lesz lemondani a win10ről azon a gépen, ha esetleg maradt még valakinek ötlete, azért továbbra is szívesen veszem
    köszi

    mod
    erre elfelejtettem válaszolni, de korábban már leírtam, és a link alatt is ott van, na de hogy egyértelmű legyen
    hard disk boot priority beállítás (a biosban ilyesmi), a gyors boot (f12) listában meg a kis pluszjel alatt található:
    hdd1
    hdd2
    bootable add in cards
    de kijelölve a bootable-t nem történik semmi, most utoljára ha jól emlékszem ntldr is missing hibaüzenet jött (64bites win10 telepítő pendrive volt)

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák