Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz jokeph #77091 üzenetére

    egy jelenleg is működő gépről van szó, win7 megy rajta, csak már régi és elbírna egy új/friss oprendszert, amennyit elszórakoztunk már vele a win7 telepítés és minden velejárója is régen meglenne már, de engem is bosszant, hogy mégis mi lehet a gond... miért nem akarja a win10-et

    amúgy most megint nem ismeri fel biosban a pendrive-ot, ezt sem tudom hova tenni, hogy volt már, hogy felismerte, aztán most mégsem

    közben kipróbáltam ezt az EasyBCD-t, pont ugyan addig jutott, mint a dvd-ről való telepítésnél, ahogy elindítja usb-ről a telepítőt, win10 logo megjelenik, és onnantól kezdve semmi (most töltsek le valami módosított win10-et és próbáljam azzal is, hátha? bár ez sem lenne igazi megoldás)

    ha jól látom itt az f5-ös biost frissíti f7-re: [link]
    ahogy írtam ezen f2 van (a legjúabb az f6 lenne), az M.I.T. menüpont máshol van és egész más adatokat jelenít meg, pl a bios verziót sem jelzi ott, képeket később tudok majd

    olyan még nem lett kipróbálva, hogy mct-vel csak frissíteni a meglévő rendszert win10-re, azzal érdemes lenne játszani, vagy nem az igazi?

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák