Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    válasz King Unique #146391 üzenetére

    Hát, elég butuska a telepítő akkor.
    "200/193 GB-os partíción mik vannak? "
    Sok program többek közt, lehetőleg portable-ként is működő, hogy el legyen választva a rendszertől, ha újra kéne rakni. (Meg sok más PL. alapértelmezett letöltési mappa.) Amúgy elég nyögvenyelős volt a telepítés. Az SSD MBR-es volt, úgyhogy először a telepítő nem is akart rá telepíteni. Mondom akkor csinálok belőle GPT-set. Ahhoz meg csinálni kellet live Macrium Rescue disk-et hogy lementsem és visszaállítsam a második partíciót, meg live gparted is kellett a partíció tábla létrehozásához, partícionáláshoz...

    Más:
    Ha lementettem a regedittel a "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList\"-ből a régi offline profilomat és azt simán importálom az működni fog?
    Én így képzelem: importálom a kulcsokat, újraindítom és akkor be tudok jelentkezni már. Vagy nem és totál szét lesz barmolódva valahogy...

    Vagy:
    Csináltam mentést a Windows 7 biztonsági mentés/visszaállítás funkcióval is minimális opciókkal. És egyet Transwiz-zel is.
    Vajon ezek visszaállítják a profilomat egyedi azonosítóstúl? Vagy csak fájlokat állítanak vissza? Nem találtam egyikhez sem erről infót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák