Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz hape60 #136701 üzenetére

    akármilyen gubanc lehet, és mint írtam egyszerű tesztelni. Egy ismerősnél voltam hétvégén és mondta, hogy volt valami DIGI-s frissítés és azóta nincs nete a gépén még a router-t sem merte ki-be kapcsolni de hogy most itt vagyok mondta, próbáljuk ki. A böngészőből behoztam a router-t és ott reboot-oltam, de még ezután sem volt net, odamentem a gépéhez és kihúztam a netkábelt majd visszadugtam és voila lett net. Mondta, hogy ezt ő is megcsinálta korábban, lehet a reboot és ez is kellett.

    Mint írtam, egy apróság amit könnyű megoldani. Esetleg Windows ISO-ról javítás futtatása, vagy a rendszer újratelepítése is egy megoldás. Furcsa anomáliák nekem is voltak pl. amikor amikor nem volt hajlandó megnyílni a GÉPHÁZ mert azonnal összeomlott, egy új felhasználói fiókkal működött de én a régit akartam használni ezért újratelepítettem a rendszert és minden jó lett azóta is jó.
    Gőzöm sincs mi volt a hiba, de nem lamentáltam rajta hanem cselekedtem. A rendszer újratelepítését azért szeretem ismeretlen anomália esetén mert egy TERVEZHETŐ időkeretről beszélünk X óra és kész, belakással együtt.
    Manapság ha Steam, vagy egyéb platfromról nyomja az ember a játékot akkor a játékokat nem is kell újratelepíteni elég utasítani a játék platformot, hogy keresse meg a játékokat és aktualizálja őket és esetleg tegyen ki hozzá asztali parancsikont.

Új hozzászólás Aktív témák