Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Csupingo #135770 üzenetére

    Arra gondoltam módosulás alatt, hogy ha megnyitsz egy tácás tűzött icont (ami nem csak feltűzött parancsikon, hanem az exe), akkor ha aktív az exe abllaka, akkor kap egy kis hátteret a tálcán, ha meg fut de nem előtérben van akkor megjelenik a sávocska is alatta/mellette...
    Ezen túl ez egy ez egy ikoncserélt ikon: szóval valamilyen alapból, és valamilyen más ha fut.. (nem kell fúú de extrára gondolni, jobbklikk menüs ikoncsere... irreleváns is)

    Alapból úgy ment, hogy pl kék, ha rákattolok, akkor piros, és alatta a sáv, ha épp vele foglalkozom, akkor meg téma szerint kontraszos.
    Amikor meg előjött a baja, akkor meg hiába kattoltam rá, azt írta ki, hogy nem találja az X_Y progit... Viszont a progit indítva saját exéjéről az nem máshol nyilt hanem ezt módostotta, szóval a rendszer tudta, hogy összetartoznak. Újraindítás után meg a tálcaikon el is tűnt....
    Csak most jutott eszembe, hogy az ikonon belüli hivatkozásokat meg kellett volna nézni, de azért mégis csak furi, hogy nem tudja mit nyisson, de ha az nyillik akkor reagál...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák