Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz King Unique #126887 üzenetére

    Azon a 10 gigás köteten vannak munkák. Jellegében szöveg file-ok. Amikor itt hagyom a gépet, mentek / kikapcsolok mindent, és automatán megy sleep-re a gép. Tegnap úgy jártam vele, hogy nem tudott sleep-ről visszatérni. Végső soron csak kikapcsolni tudtam. Aztán indult újra, és éppen a munka anyagok kötetére dobott check disket. Perpillanat nem tudom, elveszett-e valami, vagy mentve volt minden. Remélem, hogy a check disk nem talált hibát (apropó, lehet ezt rendszer logokból utólag ellenőrizni?)

    Szóval amin gondolkodtam, hogy megelőzendő a további ilyen eseteket jó lenne a munka köteten kikapcsolni a cache-elést. Amikor mentek, az legyen azonnal és egészen biztosan mentés, és ne cache ram-ban csücsüljön, ahonnét majd akkor veszik el, amikor éppen olyan kedve van. Lekapcsoltam a kötet cache-t az eszköz kezelőben, de olyan szinten lassult le a windows, hogy inkább visszakapcsoltam. A rendszer köteten muszáj a gyorsítótárazás, különben meghal a gép úgy, ahogy van. De a munka köteten meg jó lenne kiiktatni. Reménytelen? Vagy van erre kitalálva valami okosság? Leszámítva a felhő drive-ot, mert azt meg nem vélem biztonságosnak.

    [ Szerkesztve ]

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák