Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz zolee001 #101422 üzenetére

    dehogy szólok:)
    biztos nem százas a vezetőség az ms-nél, olyan amatőr hülyeségek vannak a winben h fájó, és inkább fejlesztgetik a sokadlagos dolgot
    ott a wu, már több teljesen uo. gépre telepítettem a 1903-at, volt aminél megoldott maga mindent, volt aminél 5-6 eszköz hiányzott, volt olyan is, h valami biztonsági frissítés meg egyéb driverek hiányoztak, egy órát vackoltam vele
    ez számomra érthetetlen:) azt hittem én voltam hunyó, mert nem engedélyeztem legelején a wifit minden gépnél, de ma direkt figyeltem, szóval a konklúzió, éppen azt telepít ami eszébe jut, tehát random logaritmus alapján működik, különben minden gépnél maga megoldott volna mindent bekapcsolás után max két percen belül, ahogy két gépnél sikerült is neki:)
    ha ezt 50-60e-ért kellene megvenni, a hajam kihullana ( : így h gép mellé van oké...
    de lassan ideje leváltanom a 7-est, xp-től is nehéz volt anno megválni ( :

    szerk:
    Szmörre
    ha kéz alól veszel notebookot, nagy eséllyel az eredeti számláját már nem fogod megkapni vele, magánember pedig nyilván nem ad számlát
    a hologramos matricát is be lehet szerezni, az sem garancia semmire
    ha digitális kód van a biosban, azt lehet ellenőrizni valahol, ki is lehet olvasni win alól, tehát ha lenne is esetleges ellenőrzés minden rendben van

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák