Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz sfdrakex #35979 üzenetére

    Mindenek előtt köszönöm a választ! Tényleg rendes tőled, hogy segíteni próbálsz.

    Nem csak "sok 3rd party" szoftver telepítése után jön elő. Az elmúlt napok sok Win7 telepítése során egyszer Win7 + alaplapi driver-ek + LAN Driver + Catalyst telepítés után rögtön jelentkezett. (Viszont azt megelőzően a régi, 3 évig hiba nélkül működő Win7 alatt is jelentkezett egy Catalyst + AVAST update után.)

    Ezért gyanakodtam a Catalyst-ra.

    De ha most ironikus lennék, a kérdéseid kapcsán azért viszontkérdeznék: nem használtad a keresőt? :N

    Hiszen

    Itt: (#35330) Piftuka

    Itt: (#35894) Piftuka

    Itt: (#35937) Piftuka

    és itt: (#35938) Piftuka

    leírtam részletesen mindent.

    Egyébként a Longley-t érintő megjegyzésre is ez a válaszom. Ugyanis tudhatta.

    Feltételezem, hogy amikor nagy lelkesedéssel, és túláradó kedvességgel arra figyelmeztetett engem, hogy használjam a Google-t, és olvassak vissza itt a topic-ban, nagy igyekezetében közben ő maga elfelejtett visszaolvasni a topic-ban! :P

    Ha így tett volna, akkor tudná, hogy nem csak innen várom a megoldást, hanem magam is keresem, és nyilvánvalóan használtam a Google-t (lásd: az általam idézett support fórumok) is.

    Sajnos magára nézve nem alkalmazta a saját tanácsait! :D

    Hogyan is van a mondás az akasztott hóhérral? ;] Bizony most nagyon magasra akasztották. :P :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák