Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz sfdrakex #34634 üzenetére

    Nem... skype virus...
    Kaptal egy ismerosodtol egy ziphez linket, amiben az "uj profilkepe van". Olyan magyarosan, hogy nem sok ember kattint ra, egy hifista rendszergazdarol meg nehezen kepzelem el.
    Ennek ellenere nemhogy lelotte volna a virusirto, inkabb valahogy feltelepult a gepre es o is gazdava valt.
    Pedig Nod32 ilyennek exejet ugy kivagja mint a sicc.
    Na itt asta el magat elottem. Ingyenes virusirtokent nem rossz, de nem tud mindent kezelni, raadasul meg kussol is ha baj van.
    Nod3 idokben kaptam virust (fake letoltolink en hibam), eltakaritani nem birta de szolt.
    Azota olyan nem volt hogy eltakaritana, de azt se tartom haszontalannak, hogy keretlen appokat sem enged.
    Jon le a driverguide nemtom hanyadik verzioja mert olyan hiteles volt az uj oldal, azt megallitja. Vonatkozik ez opencandyre, toolbarra, neten elhelyezett veszelyes reklamra.
    Az biztos hogy a letoltesekre ratelepszik procihasznalattal, de az a dolga.
    Tovabba masoknak virusirtani a pendrivejat annyi hogy bedugja.
    Nem reklamozni akartam, de osszehasonlitani egy fizetos profi vedelmet, ami valaha dijat is nyert (meg a nod2), meg egy MS altal osszeganyolt valamit, annak nincs ertelme.
    Avira helyett en is MSEt raknek fel, de egyik sem biztosit megfelelo aranyu vedelmet.

Új hozzászólás Aktív témák