Új hozzászólás Aktív témák

  • márNemKereső

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #1481 üzenetére

    - Each individual software license inside this package may ONLY be distributed with a fully assembled computer system.
    - If the individual software license is for a desktop operating system or application software, it also must be preinstalled on the hard drive of the fully assembled computer system, using the OEM Preinstallation Kit (OPK)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ez a második zavar egy picit, mert Microsofték hajlamosak jogászmódra fogalmazni, amitől egyébként is égnek áll a hajam, ez meg tipikusan olyannak tűnik. Ha jól sejtem, valójában arról van szó, hogy a gépeket előtelepített szoftverrel ellátó cégnek a saját szoftvereit ezzel az OPK-val kell, hogy a windows mellé tegye, de 100%-ig nem vagyok biztos benne.

    Ráadásul angol a windows, mert a magyaron nem ismerem ki magam és lusta vagyok újratanulni az egészet, viszont a licenc (világéletemben licensznek írtam - lehet, hogy hibásan?) feltételek angolja meghaladja a tudásomat.

Új hozzászólás Aktív témák