Keresés

Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz sfdrakex #10608 üzenetére

    Gyerekek, olvassatok is ne csak írjatok! :(

    Leírtam, hogy a fenti leírás alapján csinálom. Ott minden megtalálható. De a lényeget így is leírtam, hogy ne kelljen linken keresgélni.

    1. "...töltöttem le .iso-ban."
    2. "Azonban ezen leírás alapján..." (amiben látszódik, hogy a másolás az alábbi parancs parancssorban: xcopy h:\*.* /s /e /f g:\ . A képernyőmentésen látszik, hogy be van mountolva. Elszáll hibával - előtte egy hete warez Win7 iso-val ugyan ez a leírás tökéletesen működött.
    3. "Ezek után megpróbáltam simán HDD-re kimásolni a képfájl tartalmát - miután Daemon Tool-sba volt mountolva..."

    @sfdrakex
    Működnie kell ezen módszer szerint is. A kérdésed második felére azt hiszem már válaszoltam, de a lényeget kiemeltem fentebb is, hogy ne legyen megterhelő. A Nero-sat remélem te sem gondoltad komolyan. :)

    @hackeeeee
    Mint már ezt is leírtam, már sikerült sokszor ez a módszer! Ezzel a pendrive-val, ezzel a géppel, stb.
    Természetesen nem csomagolom ki az iso-t, és nem az iso-t lököm rá, mint adatfájl, hanem Elmentett CD/DVD kép, iso betallóz, szépen, ahogy a nagy könyvben meg van írva.

    Amúgy kész az írás, és vissamásolásnál olvashatatlan a fél DVD. Kérdéseket megelőzve előtte ugyan ezzel az íróval kiírtam ugyan erre a lemezre mást. Persze az is lehet, hogy pont ezaz 1 írás romlott el, de a fentiek után nem tartom valószínűnek. Most töltöm le újra MSDNAA-ról, jön kemény 12kb/sec-cel. Szerintem a letöltés közben lett valami gubanc.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Aktív témák