Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz King Unique #8861 üzenetére

    #8864 Pyttawrx
    Köszi a választ mindkettőtöknek. Azért kérdeztem meg a dolgot, mert korábban is beleolvastam már a topikba több alkalommal is, és több esetben is olvastam, hogy a Win11 kipróbálását követően inkább visszatelepítették a Win10-est. Nem tudom már milyen okok, problémák voltak a háttérben, de gondolom nem design, a külcsíny érintett senkit váratlanul és annak nemtetszése okán mentek vissza Win10-re, mert tele volt a sajtó a Win11 grfikus felületével, valamint millió teszt és Youtube-os videó is prezentálta ezeket. Engem a mögöttes dolgok érdekelnek inkább, az olyan problémák amik a Win11-nél jelentkeznek viszont a Win10-nél nem, pontosabban, hogy vannak e még ilyen dolgok?

    "Alapvetően a 2 rendszer szinte ugyanaz, nyilván van design váltás, meg 1-2 apróság belekerült"

    Az említett user-ek feltételezem nem amiatt az 1-2 apróság miatt váltottak vissza Win10-re, ami a Win11-be belekerült.

    Én egyébként nyitott vagyok az újdonságra, de a fent említett dolgok miatt nem váltottam még eddig, és az érdekelt volna, hogy maga mögött hagyta e már a Win11 azokat a gyermekbetegségeket amikkel startolt? Még teljesítménycsökkenés is volt anno AMD vonalon ugye.

Új hozzászólás Aktív témák