Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz King Unique #10155 üzenetére

    Érdekes lenne ha a ryzen7-4800h, meg az rtx3050 nem kompatibilis hardver... akkor felőlem ott fog az ms szerverén megrohadni a 22h2-es verzió. Az már nonszensz, hogy ezt szinte minden verziófrissítésnél eljátsza az MS. Ráadásul nekem a gyári telepítő, hardverspecifikusan lett készítve, benne vannak a gyártó appjai, ha natúr winfost teszek fel, akkor a sok beètett dolog nem fog rendesen működni, és gépkezelő is hibásan fog működni... ezt a kört anno megjártam már. Hát probléma az van vele, mert az ms közösségi fórumán is fent van a probléma, redditen is, stb... tehát nem olyan kevés embert érint...
    Amúgy repair installal is próbáltam, arra dobta a safe_os driveres hibát... Nem Azért vettem winfosos gépet, hogy párhavonta újratelepítsem, akàrhányszor előrukkol az ms egy ganyézó frissítéssel, és ezzel szerintem nem csak én vagyok így... tisztelem a segítőkézséged, de eddig egyszer sem tudtál olyan megoldást linkelni, ami megoldotta volna problémát, hiába volt az x db cikkben is leírva... mint ha egyszer írtam volna már neked, nem ma kezdtem a pc-kkel foglalkozni, jó párszáz átfutott már a kezem alatt... tehát ha azt írom valamire, hogy nem volt jó, akkor nem volt jó, amit meg nem próbálok ki, valószínüleg azért, mert ha 40szer sem volt jó, akkor 41edszerre sem lesz jó. A repair install amúgy a windowsos hibák 1-10%át képes javítani csak, a clean install kb.99%át...na de, az ms se várja el, hogy állandóan telepítgessék újra az egész gépet, akàrhányszor hibát dob egy frissítés...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák