Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz punish3r #8939 üzenetére

    Hát ahogy én (az elsö 4000hszböl) olvastam (azokat amik 2232bw-re vonatkoztak) 2232bw-t vittek vissza páran (bár akkor még csak 4-5 ember vett) bevilágitás miatti hibával. Az volt a gond hogy középen is volt bevilágitás. Meg amugy se a legkisebb a bevilágítása ennek a tipusnak ahogy olvastam. De pozitívum hogy lehet állitani a power led fényerejét.

    kocian:Igen, A 223BW magassága is módosítható stb
    Ezt gondolom csak elirtad. A 223bw és a 2232bw közül max csak a 223bw magassága modosithato. Sőt már ebben se vok biztos, lehet hogy annak se. Az tuti hogy legjobban a 205bw meg 225bw mozgathato (legalábbis ezt irta anno pár tulaj). Meg azis tuti hogy 2232bw csak döntehetö.

    Ja és sry hogy énis feltettem 1000001-edszer is a kérdést hogy mi a kül a 223bw és a 2232bw közt. Kismillioszor ki lett tárgyalva már az elsö 4000hszben is. A többire már nem volt idöm de majd a héten még talán befejezem. ;)
    Most ugynézki hogy 2232bw-m lesz hacsak a topik végéig vmi hatalmas hibárol nem irnak. De ha eddig irtak volna már vki ugyis szolt volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák