Új hozzászólás Aktív témák

  • Ti4x

    aktív tag

    válasz Cathfaern #11013 üzenetére

    Na most már látom a különbséget. Oké , ez a példa ugrott. Teljesen igazad van. Ezt eddíg nem néztem és alatta ami volt linkelve az meg túl kicsi volt, hogy látható legyen. Nem akartam makacs lenni , de máig ezt nem senki nem vette észre , a kis képen meg nem látszott szinte semmi. Ettől függetlenül láttam a nagy képekhez hasonló különbségeket élőben és például a Dellhez képest az a FuSi , amivel összehasonlítottam egy eszméletlenül fakó valami... Szívesebben helyettesítettem volna az emberi végtermék egyik sz betűvel kezdődő 4 betűs szavával a valamit , de látom , hogy itt vagy , ezért nem mertem , nem ismerlek , nem tudom , hogy mennyire engeded az ilyet. :) Viszont a CMOs dologban itt : [link] minden teljes mértékig tény volt , és a hsz-eimben nem voltam sem artóan gúnyos , sem agraeszzív-ellenszenves. A poén pedig az , hogy még több pénzt sem kell kiadni azért , hogy normálisat kapjon az ember : a 226BW 58e , 2253BW 54e , 2232BW-2253LW 50e körül vannak példáula Philips 220CW és a ViewSonic VX2255wmb 50e forintos áraival szemben. Ezért nem értem , hogy miért kockáztat az ember , ha még jóval drágább lenne , akkor azt mondom , oké , de így... (Dizájn nemtetszése mindez alól kivételt képez) Az érzelmi alapoknak tudom beállítani , amit itt írtam : [link] Nekem mindegy , melyiket veszik , én biztosabban szeretnék jót másoknak , de ha nem hallgatnak , akkor nem , szabad az akarat...

    [ Szerkesztve ]

    nem vagyok mostanában gépnél , nem tudom , mikor érkezem...

Új hozzászólás Aktív témák