Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trisztan94

    őstag

    válasz DNReNTi #11272 üzenetére

    Hát az egyedüli para az, hogy nem vagyok webdesigner :D Nem is tudok, nem is akarok design-al foglalkozni, mindig külső designerrel dolgozom (vagyis most egynél le vagyok ragadva, nagyon meg vagyok vele elégedve), viszont most nincs annyi keretem, hogy megfizessek egy egyedit, tehát kénytelen vagyok themeforest-en válogatni.

    Amúgy is, a megrendelőim, illetve érdeklődőim nagy része nem is tudja, hogy létezik a themeforest, meg hogy egyáltalán hogyan működnek ezek a dolgok, tehát attól sem kell félni, hogy pont emiatt nem fognak velem dolgozni. :)

    https://heureka-kreativ.hu

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DNReNTi #11272 üzenetére

    "Referencia oldalnak semmiképp nem használnék kész sablont"
    Na de ki mondta, hogy a srác webdizájner? :) Ha az lenne, persze, teljesen egyértelmű, hogy nem egy leszedett sablont kéne használni, de nem volt szó ilyenről. :)
    Szerintem van egy nem minden esetben helytálló rossz megítélése is a kész sablonoknak. Egy saját fejlesztői blogszerűséghez - amiben leírod, ha találkoztál valamilyen érdekes szakmai problémával, vagy csak kedved támad megosztani valami általad preferált szoftvert/szolgáltatást/blabla - például nyugodtan fel lehet használni kész sablont, én is lehetséges, hogy azt fogom tenni, ha sohanapján lesz egyáltalán időm ilyenre. Engem nem igazán tud lekötni a dizájnolás. :) Persze nyilván bele fogok módosítgatni.
    Vagy mindenki kókler, ha egy igényesen összeállított sablont használ? :P
    Mondjuk a franc tudja, megközelítés kérdése. Attól is függ, ki a célközönség. Lehet, hogy lenne olyan, akit nem annyira a dizájn, mint maga a referenciaoldalak működése érdekelne (pl. mert hasonló jellegű/funkciójú oldalt akar, és el tud vonatkoztatni a dizájntól).

    (#11269) trisztan94 :
    Szerintem egyik sem, mert nekem pl. azonnal az jutott eszembe, hogy jajjjj ne, már itt is ez a rohadt csempés szarság? F*[k that sh×t. Persze rám nem kell hallgatni, biztos van, akinek bejön ez az úthengerrel kilapított csirke-dizájn. :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák