Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hurkafej

    aktív tag

    válasz cappa72 #27 üzenetére

    Köszönöm szépen, hogy feltetted, de megvárom míg egy nálam hozzáértőbb, vagyis Te teszteled. :)

    Eddig sima Flashtoolal csak a telefonom gyári szoftverét szoktam visszatenni, ami még egy egyszerű darab, ahol csak rámegyek a villámra, flashmode, betallózom amit fel akarok tenni és nagyjából meg is volt.

    Egyébként kipróbáltam több multimédiás billentyűzetet is, és a hangerő le plusz bekapcsoló gombra sajnos nem jött be a cwm. Kipróbáltam a telefonomon is, ott rendesen felismeri a billentyűzetet, a hang le az valóban azt a funkciót látja el, a tabletre kötve például a numerikus billentyűzet led-je nem világított.

    Holnap visszaviszem a szerízbe, hátha fel tudják nekem tenni a nulláról a gyári szoftvert. Pár tulajnak megtették már, ahogy olvasgattam. Aztán ha ők valamilyen oknál fogva nem, akkor folytatjuk egy teszt után! :)

    [ Szerkesztve ]

  • mc bubu

    csendes tag

    válasz cappa72 #27 üzenetére

    Üdv!
    Letöltöttem az általad feltöltött javítócsomagot. Ebben a teljes gyári rendszer benne van módosított recoveryvel? Tehát a Wayteq xtab-7q gépemet, ami GEN1-es (megnéztem), kikapcsolt állapotban összedugom a géppel, akkor az általad feltöltött javítócsomaggal bátran visszaállíthatom a rendszert? Kissé félek tőle, nem akarnám téglásítani, és nem igazán csináltam még ilyet. Tehát az SP_Flash_Tool_v5.1412.00_MT8127combo_mcp111 mappában lévő flash_tool.exe-t elindítva a Gyari_rendszer mappában levő MT6582_Android_scatter.txt fájl betallózása után már mehet is a Downloadra kattintva?
    A gép rootolt, gyári partició kiosztással. A root tökéletes, a gyári rendszerből hiányozhat valami, mert időnként kiírja indításnál, hogy android frissítése folyamatban, kezdő alkalmazások, aztán elindul. Minden működik, tökéletesen hasít, gyors is, de ez biztosan valami hiba.
    Illetve még annyi, hogy kell-e előtte bármit csinálni? Pl. particionálni, resetelni, stb. Vagy ezeket megcsinálja a flash, vagy indíthatom egyből úgy, hogy az eredeti rajta van.
    Köszönöm a válaszod.

    [ Szerkesztve ]

    MC BUBU

Új hozzászólás Aktív témák