Új hozzászólás Aktív témák

  • kgl

    csendes tag

    Sziasztok

    Pár napja ismerkedem az új 960BT HD lehetőségeivel. Sikeresen feltelepítettem rá az IGO8 primót és trafipax infókat. Eddig nagyjából minden ok.

    A nokia telefonomban volt egy 4Gbytes memória bővítő kártyám, azt megpróbáltam 960 BT-ben, de fel sem ismerte, pedig a leírása szerint 4Gbyte-s kártyát lehet belrakni.
    USB kapcsolaton keresztül sem lehet elérni a bővítőkártyát.

    Ötletek?

    Más
    A win ce 6-ban nem tudtam életre kellteni az internetet csak az ikonos menüben tudom DUN-on keresztül használni az internetet. (GPRS)
    A win ce 6-ban van egy olyan lehetőség hogy elindítom az internet explorert, ott a wiev/ connection menüben van egy olyan hogy "Use LAN (no autodial)" ez még usb kapcsolaton sem képes internet elérést produkálni. GPRS-en szintén nem tud,azt be sem lehet állítani.
    Akkor hogy lehet a win ce 6 alatt netezni?

    Más
    Ha az ikonos menüben GPRS-en keresztül elindítom a netet szépen müxik, de gyakorlatilag kezelhetettlen, mert a jobb alsó sarokba kirakható mini billentyűzeten olyan picik a betük, hogy még a ceruzával is nehéz eltalálni a betüket. Arra nem jöttem rá, hogy hogyan lehetne megnövelni ennek a billentyűnek a méretét.

Új hozzászólás Aktív témák