Új hozzászólás Aktív témák

  • m.jeno

    senior tag

    Sziasztok !

    Segítséget vagy legalább is valami ésszerű magyarázatot kérnék a következő jelenségre:

    Adott egy WayteQ x830 tökéletesen működő turbósított Igo Amigó-val és adott egy RTA 300 TMC vevő, ami USB porton laptophoz illetszve - itt a Fórumon leírt :R sys.txt beállítással - látja egymást és működne is, ha nem Fehérváron lenne midez, itt az FM1 Budapesti adás és a Kabhegyi egyformán men jön be - ez legyen az én bajom- de látszik, hogy dolgozik mint az állat, keresi a cstornákat, de csak néha talál egy kevés jelet, de nem ez a gond, a problémám akkor keletkezik, amikor ezt az egészet a kocsiban
    szeretném használni, kocsitöltővel összedugva nem történik semmi, nem kap elég töltést vagy nem tudom mi van, de az x820-on nem jelenik meg a töltés, és a készülék sem ismerifel a vevőt, mert ugyebár a vevőhöz töltés kell, ha kiiktatom a vevőt, akkor van töltés és működik minden. USB töltőt már többet is póbáltam, nem azzal van a gond. A kocsi Ford Mondeo. Megköszönném, ha valakinek lenne valami tippje.

    Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

Új hozzászólás Aktív témák