Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz reelc #101 üzenetére

    Kösz a linket, ideje lesz ennek a patch-nek, bár mire jön, addigra a kötelező quest-elést már bizonyára le fogom tudni (ami egyébként eddig - ACT3 eleje - egész jó kis történet). Beleolvasva a patch tartalomba felszínre is hozta a játék jelenlegi visszásságait számomra

    - BOSS-okhoz 2 fokozatot (Very Hard -> Normal) visszavettem, hogy ne kelljen tizenötször nekifutni egy fél másodperces figyelmetlenség miatt (ACT2 BOSS-nál első vérrobbanás Very Hard fokozaton 80% HP-t vett le, a BOSS sebezhetetlen volt, második nekifutásra már Normal nehézségen véletlenül futkorászás közben a kurzor rákerült a pálya legszélén álló egyik "totem"-re, ekkor esett le, hogy előbb ezeket kellene talán leütni?) eléggé Balance problémának tűnik ez, amit talán javítanak a patch note szerint

    - ACT3-ba érve első kiesett leggagyibb cucc is + 300 HP-t dobott a karin, fegyó pedig 200+ sebzést -> bazi nagy drop probléma
    - hiába raktam be a passzívba a pick up radius-t növelő "denevért", ugyanúgy át kell futkorászni mindenen, tehát csak helyet foglal, mivel nem működik

    - lenne több értelmes passzív amit használnék, de ugye jelenleg nincs rá elegendő hely...no ez növelve lesz

    Ahogy látom új cuccok "miatt" a nehézségi fokozatokat is bővítik, hogy ne legyen grind a legmagasabb.
    Ranglista az érdekes lesz, biztosan sokan fognak erre ez e-pénisz növelőre "gyúrni"...engem az ilyesmi mindig is hidegen hagyott szerencsére :B

    Bakker, nem is játszol a játékkal, mégis elvitted a #100-as hozzászólást :DDD

    Valóban ismétlődőek a helyszínek, aminél a legszembetűnőbb, hogy a belépési képernyő mindig tök ugyanaz, a pálya összerakása viszont "egyen" részekből némi változatosságot mutat. Küldetések során egyébként ez nem jelent gondot, de ha lenyomom majd és marad a Relic Hunt, akkor eléggé unalmas lesz hamar. Itt némi változatosságot még nyugodtan bele lehetne vinni, amit majd az új ACT-al/okkal fognak megoldani.

    Én ezt a Blessing-elést kerestem már játék eleje óta, de ugye csak a 30-as szintek elején 30...32 körül oldódott csak fel - "most" (tegnap..khhhmmm ahogy épp látom tegnapelőtt, mivel ma ill. tegnap nem is volt alkalmam játszani :B ) értem csak el a játékban odáig

    Blessing-eléshez én letöltöttem egy képet, ami majd segít a mi-mit csinálban

    Ha megtalálom a forrásoldalt belinkelem, de addig is talán ez hasonló How Gem Combinations Work

    No ez lenne az: Blessing Quick Guide

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák