Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    válasz Phobion #46 üzenetére

    Nem.

    Illetve lehet, csak nem jó, mert mindenkit te alakítassz + még a mesélő is te vagy ;] (asztali szerepjáték ugye)

    Többszörös skizofréniával azért még jó is lehet. :D

    Mi Warhammer d20-at játszottunk egy időben, ami nem hivatalos, csak egy d20-ra átdolgozott verzió. (elég részletes, majd 1000 oldal)

    Ott azért voltak mókás helyzetek, egyik sztoriban egy nagyobb birodalmi hadműveletben elszakadt egy 4 tagú parti egy bányászplanétán, amit lerohantak az orkok.
    4-en voltunk, 1 komisszár, egy catahan-i, egy Krieg-i Deathkorpos, és egy látens pszi Magos Biologis, aki a tervek szerint az orvos lett volna.
    A haver, aki kitöltötte (nem volt annyira képben a WH40K szellemiségével) nagyon be volt lelkesülve, hogy majd ő lesz itt a csapat mágusa (d&d-n nevelkedett :D ) aztán az első kisebb harci helyzetben, amikor használta volna az erejét, a komisszár haver valami hangzatos birodalmi fohász kíséretében agyonlőtte :C

    (amúgy jól ki volt találva ott a "mágia" minden egyes használatakor dobálni kellett, és ha nem dobtál jó mentőt, akkor possesed by warp, kapu nyílik, démonok jönnek :Y )

    Amúgy kicsit unbalanced volt, késöbb ebben a sztoriban 3-an alig bírtunk 2 darab full mezei orkkal (vagy lehet, hogy éppen ettől volt reális? :) ) és végül elcsórtunk egy ork buggy-t, amivel menekültünk a pusztában egy kisebb ork sereg elől az extraction pont felé (mert nem bírta a lepakolt IG a zöld rohamot, és jöttek volna mindent szétbombázni)
    Öröm volt a buggy hátuljában ide oda zötykölődni, és dobálni a mentőket, hogy ne repüljek ki, miközben az odaerősített ork shootával próbáltam megszórni az üldöző buggykat :DDD alapból minuszokal dobáltam az ork tech miatt, de nekem voltak a legjobb statjaim lövésre, a többiek nem vállalták.
    Egy buggy-t azért leszedtem :P

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák