Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    na tegnap mentem egy t3 survit, 35 min-nél megkaptam a glaive prime blade-t, de még ugye 1 kell ezen kívül is. ill. kellett volna! beléptem a foundryba és látom aktív a build a glaive prime-nál. :Y
    pedig csak 1 blade-em volt, megnéztem jobb oldalt az anyagok listáját és ott is csak 1-et jelölt. meg survi előtt 1 sem volt és 1000% hogy csak egyet adott, direkt figyeltem mint a messiást. :DDD
    de a foundry-ban a gyártásnál már azt mutatta hogy megvan mind a 2. gyorsan nyomtam is a build-et, többet én nem akarok ezzel szopni. elment mind a 10 cellem de nembaj. :))
    azt vettem észre hogy máskor is mutatott már gyártható cuccot, pedig meg sem volt minden hozzá, furcsálltam is, de annyira nem figyeltem rá. meg néha olyan is volt, hogy volt catalystem de nem tudtam használni, azt írta a játék hogy nincs. :F
    aztán kiléptem és vissza, és utána már engedte használni. gondolom ha kilépek meg vissza, akkor tuti glaive blade is csak az az 1 lett volna ami tényleg volt és nem engedett volna építeni. :DDD
    elég fura bug....

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák