Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz Szőrös  #3938 üzenetére

    Én is azt nyomtam tegnap F4 -el, borzasztó ezek ellen az orosz vackok ellen menni. Volt olyan, hogy egy sorozás és destroy, a másikat meg 3 percig soroztam, de semmi, pedig ugyanolyan gép volt. Egyszer kilyuggatták a bal szárnyamat, és a kormánylapátomnak a fele is hiányzott. Alacsonyan wep -el menekültem, alig tudtam levegőben tartani, a fák karcoltak alulról. Félúton az engem kergető kolléga lezuhant ;] Ezt a trükköt többször kipróbáltam már, ha alacsonyan nagy sebességgel repülök, akkor vagy elvesztenek szem elől - főleg messerrel, amelynek felül terepszínű a festése - , vagy lezuhannak, mert annyi esze nincsen, hogy lemaradjon hogy a lövedék a leszálló pályában találjon el, hanem közelebb akar jönni, viszont akkor neki sokszor lefelé kell nyomni a gép orrát, hogy eltaláljon. A másik partym esti pályán volt, ott meg úgy menekültem el, hogy szintén alacsonyan száguldoztam, és pont egy völgyhöz értem. Balra ki és lefelé, már nem is látott. Mire mögé kerültem a légvédelmünk lekapta :W

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák