Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Fel #3542 üzenetére

    Vettem észre, rothaggyon meg :) Látszik, hogy még csak nem rég készültek el vele, elég vicces hibái vannak.

    Más:
    Ma 8 csatából kb. 5 vagy 6-on mindig az ágyúmat kúrták szét 1 max. 2 lövésből. Az egyiken konkrétan kinyílt a cső vége mint a tubarózsa. Nem is a forgató és magasságállító mechanikát, hanem konkrétan a csövet ütik ki állandóan, már rohadtul elegem van. A Tigrist meg oneshotolja mindenki. Dühítő volt ez a mai nap, megyek is dolgozni. :)

    csaabz:
    Igazából mindig meg nézni, hogy adott variánsok rendelkeznek e valami plusszal. Akár jobb motorral szerelték e őket, vagy esetleg több benne a gunner, vagy több bombaterhet vihet stb... Mindig jól nézd meg az adatlapjukat! Vadászoknál általában jobb fegyverzet társul a későbbi variánsokhoz. Én mellesleg maximalista vagyok, minden gépet kifejlesztek, még akkor is, ha nagyon ritkán repülök csak vele. Ha nagyon előre akarsz sietni a Tierkben, felejtsd el a WoT-os beidegződést, itt a magasabb Tier egyre kínlódósabb szerintem Az igazi Fun a T2 és T3 véleményem szerint.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák