Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz Szőrös  #3427 üzenetére

    Fordulóban, ha 90°-nál többet fordulok. Próbáltam lassan is és gyorsan is, de egyszer csak átesik. Próbáltam full gázon, hogy ne lassuljon annyit forduláskor, de akkor még a kormánylapátom is kiszakadt :O Próbáltam kis gázon, hogy csökkenjen a sebesség, de hamarabb esik át, minthogy elérném a STALL állapotot :W Póbáltam test flightben "reference" beállítással is, de úgy is sz@r. Bár most jut eszembe, hogy reggel kíváncsiságból fogtam az MK I -et, amely maxon megvan, leszereltem róla mindent, és kipróbáltam "Current" és "Reference" beállításokon. Nem éreztem különbséget, pedig kellene lennie. Lehet hogy bugos a test flight :U Adok neki annyi esélyt, hogy kimaxolom, de ha úgy sem lehet vele repülni, akkor meg fogom utálni az angolokat :DDD

    (#3428) Revolit: FSX -ben próbálkoztam a barrel roll -al, 747 -essel :DDD Addig se jutottam el, hogy a hátára fordítottam volna a gépet, 90° után elindult a föld felé... Próbáltam azt a manővert is, amikor felfelé teszel egy kört. Addig eljutottam vele, hogy függőlegesbe állítottam a gépet, aztán megindult lefele :D

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák