Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz m3tr0 #1252 üzenetére

    Van úgy, hogy be kell ismerni, "Ez a játék nem nekem készült..."

    Ez is egy f2p játék, ahol Te dönthetsz, akarsz-e érte fizetni. Nem kötelező. És ha fizetsz, akkor nyílván el is vársz érte valamit, úgyhogy nem tudom mi meglepő azon, hogy prémiumra befizetve gyorsabban fejlődhetsz. (Mellesleg megjegyzem, hogy a versenytársakhoz képest a WT aránylag olcsó. Pl.: a WoT-hoz képest olcsóbb a játékon belüli fizetőeszköz is, és pl. egy havi prémium is kevesebb.) (Ráadásként még arra sem vagy kötelezve, hogy euróban fizess, hanem mindent megvehetsz az orosz oldalon belépve, sokkal olcsóbban)
    Kétfedelű - egyszárnyas.. A problémádból ítélve, (no ofense) nem úgy tűnik, hogy nagyon jártas lennél a repülőgépek világában. A kétfedeles gépek előnye pontosan az, hogy nagyon jól tudnak manőverezni, köszönhetően a kialakításuknak, viszont ezért cserébe a sebességükkel fizetnek (jó, ennél sokkal árnyaltabb a dolog, de most inkább sarkosítottam a dolgot..). A probléma nem a gépeiddel van, hanem a taktikáddal... Kétfedelű gépek ellen nem állunk le fordulózni, hanem magassági előnyt és a sebességünket használjuk. (Ez a taktika igazándiból nem csak ezekre a kezdő vadászokra igaz, hanem minden szinten ez az igazán nyerő harcmodor).

    Ennél a tier 1 szintnél még nem adnám fel.. Alacsonyabb szinten viszonylag szegényes a választék (némelyik nemzetnél bántóan..). Feljebb viszont (különösen t2-3) már egész szép a kínálat, mindenki találhat neki tetsző gépe(ke)t.
    Sokan úgy vannak vele, hogy a szovjetek a tutik, mert orosz fejlesztők = USSR gépek OP mocsok mind, az kell nekünk.. Hát nem tudom... Nekem az amcsi és a brit gépek sokkal jobban tetszenek, és most már a japánokkal is többet megyek, mint a ruszkikkal.

Új hozzászólás Aktív témák