Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milkabrams

    őstag

    válasz Imilenni #9934 üzenetére

    Elég durván, pláne hogy a gazsi általában kedvez a prémet használóknak.

    Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

  • Francia91

    veterán

    válasz Imilenni #9934 üzenetére

    4-5k RP meccsenként (ha nem erőlteted meg magad, és 3-4 killekkel végzel meccsben), Boosterrel lazán 8-10k RP meccsenként. Ráadásul a Ru 251 egy marha gyors tank, jó lőszerrel (320 mm átütésű HEATFS) a maga BR-jében, tehát jól használható tank. Csak papír, erre kell ügyelni, és kerülni a légvédelmi egységeket, meg eleve azt, hogy meglássanak :)
    Gyorsan az ellenség oldalába kerülni, vagy a háta mögé kerülőpályán, és mehet a móka a Ru 251-essel (ezért mondom, hogy csupa M18 feling :) )

    A Screenshot még régebbi, valamikor ősz óta jobb RP hozam van reál tankban (végre eszükbe jutott pozitívan módosítani)

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

  • kisvamos

    csendes újonc

    válasz Imilenni #9934 üzenetére

    Szia!
    Alapvetően igen, nagyon megdobja az RP értéket minden prémium tank. Amit érdemes tudni,hogy Talizmánnal ugyan azt el tudod érni, mint ha egy Prémium tankod lenne, tehát 300%-os bónusszal tudsz járműveket húzni.

    Amiben érdemes a prémium tank az a 250-300%-os Silver lion húzás, így kb minden köröd +15 000 Sl alapból.
    Emellett a legénység is sokkal jobban fejlődik azon a slot-on, amelyiken van a prémium tank.
    Én a német nemzetet gyakorlatilag csak az L44-es Leoval húztam ki tier 3 tól felfelé, az amcsit pedig 0-ról XM1-el.
    Ha szeretnél venni prémium tankokat, akkor szerintem ami megéri:
    Oroszban:
    IS6 hihetetlenül jól bírja a lövést, mozgékony, 7.7-ig teljesen jól megállja a helyét.
    Object 120: Játékos függő mennyire tudod jól használni. Tegnap pl. bevittem egy csatába, 12 lövésből 10 kill-t szedtem vele össze. Brutális a lőszere, de szög már lövésenkén 1000Sl-ba kerül. Másrészt viszont papírtank, nincs stabilizátor benne. Addig vagy jó, míg te lősz hamarabb.

    Németben:
    L44-es Leopard mindenképpen megéri.Ugyan 8.7-es az Árkád BR-je, így mehetsz vele t64B ellen simán, de a Leo2K ágyúja van benne, így abszolút megállja a helyét top BR-ben is. Mozgékony, gyors újratöltési idő.

    USA:
    XM1: már kérdéses, 9.0, emiatt nagyon sokszor feldobál 10.0-ba, és az orosz top tier ellen már kemény vele a dolog. Másrészt viszont fülig ér az ember szája milyen szinten mozgékony.

    Én azt tanácsolnám, hogy mindenképpen menj be tesztvezetésre a tankokkal, és próbáld ki melyik mennyire jön be, de én a fentiek közül egyiket sem bántam meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák