Új hozzászólás Aktív témák

  • gs.bence

    csendes tag

    Sziasztok!

    Valakinek van esetleg tapasztalata a Telenor VoLTE-vel kapcsolatban nem támogatott készülékkel?

    Adott a következő szituáció:
    Xiaomi Mi 9-ben szeretném használni a szolgáltatást, mert miért ne, ha képes rá a készülék.
    Megnéztem a Telenor oldalán az aktív szolgáltatásokat és látom, hogy a VoLTE tiltása szolgáltatás aktív. Felhívom őket, hogy legyenek már olyan kedvesek és kapcsolják ki... elmondja az ügyintéző, hogy csak a támogatott készülékekkel működik, anélkül nem is tudják bekapcsolni. (Értem én, hogy kell a config a készülékhez de azért csak egy szabványos dologról beszélünk)
    Telefon letesz, SIM átrak egy "támogatott készülékbe" (Galaxy S10), visszahív, kikapcsolják a tiltást, S10-ben 2 perc és működik is. (közben megkérdeztem, hogy ha én ezt most jól visszateszem a "nem támogatott" készülékembe, akkor ezt a tiltást vissza fogják kapcsolni? A válasz egy kicsit bizonytalan igen volt.)
    SIM visszatesz a Mi 9-be és láss csodát ott is működik. Na akkor most hogy is van ez? :D Csak remélni tudom, hogy nem olyan elvetemültek, hogy ki-be kapcsolgatják a tiltás szolgáltatást ahányszor más készülékbe teszem a SIM-em.

    TLDR: Ki fogja kapcsolni szolgáltatás szinten a Telenor a működő VoLTE-m, ha nem támogatott készülékben használom?

Új hozzászólás Aktív témák