Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz Sayuar #17304 üzenetére

    Az általad leírt opció kétségtelen előnye, hogy nem kell hűséget vállalni, de ebben ahogy nézem ki is merülnek a pozitívumok. Ellenben ha valamilyen oknál fogva mégis hagyományos módon GSM-mel kell telefonálni valahová, akkor a percdíj 49 forint a Blue Mobilos 33-mal szemben. Pluszban még folyamatos "bűvészkedést" is igényel.

    Mellesleg azt sem értem, hogyan jött ki neked a havi 1667 forint a havi 1GB netre. Nálam 5000 (1. hó) + 2490 (2. hó) + 2490 (3. hó) + 0 (a 4. hónapra) az összesen 9980 forint, ami elosztva 2495 Ft/hó. Persze, látom én, hogy 5000 forint lebeszélhetőőségem is lesz pluszban, de nincs rá szükségem, ergo az kidobott pénz, ami csak a havidíjat növeli feleslegesen.
    Bluemobil + UPC esetén a kék kártyát elég egyszer 2500-zal feltölteni (neten keresztül) és egy évig rendelkezésre áll, szóval a "kötelezően fizetendő" havidíj kizárólag a UPC-s 1500 forint lesz (+ a 2500 1/12-ed része, ami mondjuk hogy elhanyagolható). Szerintem jelentős a különbség - ennyiért már részemről megéri hűséget vállalni. Ennek ellenére köszönöm az ajánlást! :R Illetve ha valamit esetleg félreértelmeztem / félreszámoltam, akkor javíts ki!

Új hozzászólás Aktív témák