Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz Sayuar #20991 üzenetére

    Ha szép emailt akarsz, akkor regisztrálj egy saját domaint, és akkor lehet keresztnev@vezeteknev.hu az email címed. Vagy ha tényleg annyira gyakori a vezetékneved, hogy a domain is foglalt, akkor hello@keresztnevvezeteknev.hu vagy akármi.
    Nekem szerencsére elég ritka a vezetéknevem, így szép keresztnev@vezeteknev.com os címem van. Szerencsére enyém a keresztnev.vezeteknev@gmail.com is. A gmail jó, de gondolkozom azon, hogy mindenhol átállítsam saját domainesre, mert jelenleg az is a gmailben landol, és ha valami történik a gmailel, vagy én is megfigyelés mániássá válok, akkor bármikor le lehet cserélni a gmailt, és a saját domainest mindenhol elfogadják, és még egy önéletrajzon is jól mutat.

    (#20992) KTU
    Felhőmentős csodára van egy LastPass nevű chrome pluginos csoda. Nálunk a cégnél a vezetőség ódákat zeng róla, hogy mennyivel kényelmesebb mint a KeePass féle backupolgatós megoldás, de mi csak a céges accountokat tartjuk benne, nem merjük rábízni a privát adatainkat 😃
    De most játom, hogy Somatom kolléga is említette.
    Na de mi van, ha elfelejted azt az egy jelszót? Tudom, van google authenticator, de az is csak plusz egy point of failure, és az sms es kód küldés csak a premium verzióban van. Oké, a telefonodat is elhagyhatod. Abbahagyom 😃

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák