Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Elgondolkodtam mostanában egy kisebb szerver építésén amire ESXi 5-t tennék fel.
    futna rajta 1-2 Linux. Meg 2-3 Win 7-8 vegyesen...
    Felfogható amolyan home made labor gépnek...

    1.
    Többek között elgondolkodtam egy olyan megoldáson, hogy ha ebben a szerverben lenne valami combosabb VGA, akkor ennek a képességeit ki tudná használni egyszerre 2 Windows? Egészen konkrétan mind a kettőn egy időben futna valamilyen játék...Lehetséges ez?

    2.
    Egy másik vm feladatának azt szánnám, hogy fájlszerverként működjön. Lenne rá csatolva X GB/TB tárterület, amit a többi vm egyátalán nem is lát. Ezt képes stabilan ellátni egy ilyen vm?

    3.
    Lenne egy újabb vm amit amolyan fejlesztői sandbox-nak szeretnék használni db szerver, java alkalmazás szerver szaladozna rajta. Ezeket "távolró" (local lan-on belülről persze) szeretném elérni...
    Ilyenkor ajánlott dedikáltan az egyes vm-ekhez rendelni, vagy tudnak osztozni a kártyán?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák