Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    válasz #15779328 #68892 üzenetére

    Nem csináltam, mert már így is későn fejeztem be :(
    Kb harmad annyi cucc volt benne, mint ami a te fotódon. Nem tűnt soknak, de most meg ég és föld a rendszer :B Ettől persze a ház szellőzése nincs megoldva, szóval marad az eredeti terv. Belepróbáltam a Phanteks vertical bracketet is. Elég jól fog kinézni vele a rendszer. :K
    Viszont mivel csak egy bontatlan csövem van, és úgyis másik disztro lesz 1-2 hét múlva, ezért inkább maradtam az eredeti felállásnál egyelőre.

    Ami viszont nem megy, az az eloopok világítása. 9 db argb-s cuccot kéne 1 db alaplapi portnak működtetni, tiszta bug az egész, sima fehéret sem tudnak, szóval jó eséllyel ez túl sok neki. Holnap megnézem valami más felállással. :D

    KAMELOT: Nem tudom, és megmondani sem tudom, hogy mi volt, olyasmi trutyi, mint Cshavez képén. Radiátorokat kiöblítettem első feltöltés előtt, amikor a vizet először leengedtem, akkor egy textilen keresztül szűrtem le, nem tudom mi volt az, és mitől, de egyelőre megoldotta a legfőbb problmámat. Egyébként EK Mystic fog a folyadék, nem átlászó :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák