Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Plasticbomb #57261 üzenetére

    A posta és vidéke dologra meg: amíg nagynak nevezett cégek kilopják a szemed azzal, hogy a kínai cuccokat egy matrica felragasztása után 5-10x áron adják, addig nem érdekel. Szerinted az Enermax vagy a Lian Li mekkora értéket adott hozzá ezekhez a ventilátorokhoz? Nézd meg a hozzájuk adott vezérlőt. És akár csak hasonlítsd össze a számodra a Bykski által küldöttel. Mindent elárul. Ezt a 6 tűs FAN+RGB csatlakozót gyakorlatilag csak a kínaiak használják eredetiként. Aki más ezt használja, az mind a kínaiakkal gyártatja fillérekért a túlárazott szarját. (Nézd csak meg, a Lian Li-től kapsz 30€-ért egy ventilátort és egy vezérlőt, az eredeti termékből ennyiért kapsz öt ventilátort, egy vezérlő társaságában. De ha szétnézel Ali-n, találsz olyan készleteket is, ahol még pár RGB szalgot is mellédobnak ennyiért. A Bykski ezt a vezérlőt a pár sallangjával kb grátisz adja mindenhez. Én is sima blokkot rendeltem, de az RGB-st kaptam meg.) Szóval majd ha alávágnak a nagy cégeknek az ilyen látványos és gátlástalan lenyúlásért, akkor fog érdekelni.

Új hozzászólás Aktív témák