Új hozzászólás Aktív témák

  • jones965

    Modder

    válasz Weareus #48680 üzenetére

    A aqua protect is narancs, de ugye nem pasztel. Ez akkor látszik, ha megfelelő háttér van mögötte.

    TESCO-Zsömle jól írta, a szín miatt lett ez a típus, bíztam benne hogy az ára miatt tudja a Mayhems minőséget, de hát a végeredmény sajnos ismert.

    Mayhems:3 típust használtam eddig.

    1. White pasztel, a szikikon csövet nem szereti, lerakódik a falára, zöldes színben pompázva.. Plexi csőnél ez nem jelentkezik. Előző példámhoz visszakanyarodva: a PETG cső fala is hajlamos ezen molekulák megtapadásának a segítésében. Amit mutattam csövet Nanoxia PETG, Lehet a plexi csövön ez nem jelentkezett volna, viszont akkor a többi helyen jelentkezett volna a többlet.

    2. Aurora: mint már többször volt ez téma, így mindenki tudja, csak bemutatókra, aztán gyorsan csere, mivel nehéz kimosni a rendszerből a leülepedő részeket.

    3.X1: a premix típust használom, 2 különböző színben. A non UV aktív tökéletes, színtartó. Az UV aktív viszont pár hónap alatt kivilágosodik, elveszti eredeti színét. Viszont nincs benne oldott anyag, ígíy mindennapos használatra megfelelő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák