Új hozzászólás Aktív témák

  • Astorian12

    tag

    Sziasztok, így párhónappal később megint vissza tértek egy teljesen más tervel :))
    idő közben gépcsere is történt bár ez csak ideiglenes...Per-pill egy Enermax liqumax II 240-es szolgál a gépben egy Athlon X4 860K-ra kötve( 4,5Ghz-n ) (előzőleg i5 3570K-volt eléggé hiányzik :( )
    az OC mellett idle 35-40C körül van, terhelve 55-60C-re megy fel (60-on pörögnek fel a ventik 800rpm-ről 1200-ra) szóval így elégedett vagyok vele, de az r9 280x-el már nem így szeretném vizezni, de a full cover blokk túlságosan drágának és feleslegesnek találom (főleg mert cserélni szeretném idővel a 280x-et és legalább ezt tudom tovább vinni...)
    és itt jön a gányolós rész :DD szemezek az ID-COOLING FROSTFLOW 240G-vel, de nem akarok 2 külön rendszert.
    Az elméleti rész: van két "szar" lapos alu blokk amik legalább 240-esek az ID cooling pumpáját kiiktatni és közbeszúrni egy tartályt szépen új csövekkel össze kötni az egészet ( reménykedve, hogy elég a két radi) és boldogan élünk együtt :)) ha minden kötél szakad akkor az Alphacool NexXxoS ST30 Full Copper 240-az amit még nézegettem radi, de akkor a Frostflow feleslegessé válna és csak 1 hibryd hűtőt vennék a vga-hoz.
    Remélem azért elég lenne a 2 alu radi... ha nem akkor vissza tervező asztalhoz :))

Új hozzászólás Aktív témák