Keresés

Aktív témák

  • blasko92

    őstag

    válasz HollyBoni #45640 üzenetére

    10W-os DDC megfelelő lenne. A 18W-os verzióhoz képest halkabb/kevésbé melegszik/a teljesítménye nem sokkal kisebb. Igen, állvánnyal (ha van megfelelő, ha nincs akkor lehet csináltatni olcsón) el tudod helyezni a házon kívül is. Ha kifér a cső azon a résen, akkor megoldható. 20k-ból szerintem nem jönne ki, max egy Corsair H... kompakt rendszer, viszont ez nem bővíthető (igazából bővíthető moddolással, ahogy itt PH-n páran már csinálták), és ezt a rendszer mindenképpen a házon belül tudod csak elhelyezni. Az, hogy egy alap prociblokk mennyibe kerül eléggé változó. Én a T56-os blokkomtól 3k-ért váltam meg, de most apróban nem nagyon látok ilyen árban.
    Amúgy 20k-ért már egy nagyon nagyon tuti léghűtőt vehetsz, ami fel veheti a versenyt egy olcsóbb vízhűtéssel, akár verheti is.
    És igen, a házba mindenképpen fog még kelleni venti, hogy átszellőztesd a többi hardvert/alaplap, vga....

    planbmokus fehér hűtőfolyadékot nem hiszem, hogy lehet kapni. Akkor szokott befehéredni, amikor az átlátszó lötyi felhabosodik a levegős rendszerben ;]
    Használj fehér csövet, az is megteszi :K

Aktív témák