Keresés

Aktív témák

  • shteer

    titán

    válasz HSM #26414 üzenetére

    igen. ilyen esetben a garancia segít :)

    ..szerintem jónak tűnik

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz HSM #26414 üzenetére

    Én is vettem egy GX700-ast, egy darabig olyan gyönyörűen ment, hogy ketten is vettek egy ilyet ugyanonnan 1 hónapon belül, mikor koliban meglátták, és megmondtam milyen olcsó volt ahhoz képest, amit tud.
    Még fél éves se volt, mikor valamiért behalt a hűtésvezérlése. A CPU lekapcsolt 6-os szorzóra, a venti meg felpörgött, mikor terhelve volt, pedig a hőfok nagyon alacsony volt notihoz képest. Valahogy egy BIOS-flashelés után szerencsére kiheverte, és más Prima alatt se kapcsol vissza, mégis hűvös marad halkabb ventiforgatás mellett is. Aztán egyre feltűnőbb lett, hogy a tuchpad körüli műanyag hozzáér a kijelzőhöz, és egy sávot koptat bele. Ha ez még nem elég, akkor pár hónapja rákezdett, hogy néha megdermed 30mp-ekre a rendszer. Ami fut a CPU-n az fut tovább, tehát primal nem lehet kimutatni, de ha kattintok egy ablakra, az nem reagál. És nem szokftveres, mert poénból feltettem egy ubuntut windows helyett, mikor úgyis win7 buildot cseréltem, és ott is csinálta ezt egyszer, míg nézegettem a beépített progikat.
    A HDsentinel szerint hibátlan a winchester, prime szerint a proci, furmark szerint a VGA.
    A másik két noti nem is kopik ki, nem is akadozik, és a hűtő sem bugzott náluk soha (mikor észrevettem ezeket megkérdezgettem őket, nekik csinálja-e, azóta se mondták, hogy bármelyik előjött volna...)

    Év közben kellett, most arra gondoltam nyáron leadom, hátha kicserélik garanciával a kopás, vagy fagyogatás miatt, épp melyiket fogadják el, szúrják ki...
    De amúgy is csalódás volt végeredményben a gép, mert hiába gamer notesz, a CSS-hoz épp nem elég a gép, játszani mást meg nem akarok notin, arra itt az asztali gép hétvégente...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Aktív témák