Új hozzászólás Aktív témák

  • Intel fan11

    őstag

    Üdv! Írtam én már a kazános problémámmal. Kaptam is válaszokat, de még mindig nem teljesen világos mit is kellene tennem. mi a helyes döntés. Összegezném újra a helyzetem. Nem rég költöztünk új házba, ahol egy quadriga t2 23 mi típusu kéményes kombi gázkazán van. Működik, de át van szakadva a hőcserélője és jelenleg a hálózati víz nyomása tartja fenn a fűtési rendszert. Drága hozzá a hőcserlő, ezt biztosan nem akarom felújítani. 10 éves kazán elvileg még sosem látta szervizes. Félek is tőle. Egyik lehetőség veszek ugyanilyen típusu kazánt jófogáson használtan és helyi gázossal felrakatom, de ez is zsákbamacska, meg hát nem mai kazánok ezek. Vagy veszek másik hasonló teljesítményű kazánt.
    pl 1 ilyet.
    [link]
    Egyszerűsített cserével én ezt felrakathatom a régi kazán helyett? Vagy mi van, akkor ha fogom magam és a helyi gázossal csak úgy felrakatom?
    Egyébként néztem Aristonba is van ilyen, hogy t2 23 mi meg olyan hogy t2 23 mffi. Mi a különbség az mi és mffi között?
    Nem tudom mi a jó döntés, de vmit tennem kell, ami a legköltség hatékonyabb! Tud vki segíteni nekem?

    Battletag: hojszi#2983

Új hozzászólás Aktív témák