Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rival

    aktív tag

    válasz pictigjis #2624 üzenetére

    Nekem semmi bajom. Te vagy az, aki játsza a sértődöttet valami okból, de ez a te egyéni problémád. Ha személyesen érzed magad sértve, amiért lebalkánoztam azt a helyet, ahol én is élek, arról nem tehetek, de engedtessék már meg a dolog, mert megvan hozzá minden jogom.

    Magas ló? Kicsit el vagy te tévedve, mert az távol áll tőlem. Egyelőre te vagy az, aki hisztizik a nagy büdös semmi miatt. Amit te nem veszel észre, hogy ezzel a mondatoddal el is kezdtél személyeskedni. Szóval kicsit hátrább az agarakkal, rendben? Nem adom meg neked azt az örömet, hogy lesüllyedjek a személyeskedés szintjére, mert az semmivel nem vinné előrelébb a topicot. Tehát a részemről itt fejeztem be a kommunikációt veled, ha nem tudsz normálisan, álsértődöttség nélkül, témához passzolva reagálni.

    Nyugodj meg, attól megnyugszol! 😉

    De hogy témába vágó is legyen:

    Nem állítottam, hogy csak a magyaroknak vezetik be a díjakat, akárhogy is akarod a számba adni. De nincs új magyar reg, ami eléggé beszédes, és ezt nem tudod mással magyarázni. Bannolták a magyarokat, nincs új reg, és azokat az accokat is megszüntetik, amelyeken nincs mozgás. Nincs mozgás rajtuk, mert egyértelműen csak a cashback kimaxolása miatt jöttek létre, legyen az magyar, vagy nem magyar. Ismétlem: semmi nincs ingyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák