Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    senior tag

    válasz zerodot #2230 üzenetére

    a stratégiám pontosan ez, nem parkoltatom a pénzt a vividen. beérem többször kicsi plusszal, amúgy sem érzem biztonságban a pénzemet egy ilyen szolgáltatásban. mi a garancia arra, hogy nem zárolják a fiókomat csak úgy, szó nélkül? igazából semmi. inkább többször kevés, mint véletlenül ússzon el minden. egy fillért nem tartok itt a normál zsebben sem, mindig annyit töltök rá, amennyit azonnal el is költök

    de ez nem csak arról szól, hogy milyen érzelmeim vannak. a vivid ezzel a játékkal (az én szememben) azt akarja elérni, hogy márpedig igenis tartsd a visszatérítéseidet minél tovább náluk. valószínűleg kevesebb problémám lenne a játékkal, ha

    1. nem kellene kötelezően az összes, éppen stock rewardsban lévő pénzt beváltani, hanem én mondhatnám meg, mennyit akarok beváltani
    2. a cashback-portfolió összetételét lehetne variálni, csökkentve a véletlenszerűséget

    tényleg nem akarom ezt túlspilázni, de nem lehet arról meggyőzni, hogy ez így, ebben a formában mekkora királyság. se a saját pszichológiai hozzáállásom miatt, se a játék kidolgozottsága miatt. mellesleg én a vividből szerzett pénzt elverem "hülyeségekre", csak azért, hogy 4-500 ezerből csináljak 530-at, nem is feltétlenül akarom ITT bent tartani örökké az ajándékot

    ha bent tartom, az csak "mi lett volna, ha" érzeteket kelt, szóval ördögi kör = baromság az egész

    azért remélem, nem gond, hogy nekem ez a véleményem róla :)

Új hozzászólás Aktív témák