Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz Tithian #9 üzenetére

    Nagyon jó marketingszöveg az ''életerősség'', ellenben én egy kiadós alvás után is életerős leszek :DDD Egyszóval tényleg lehet vitatkozni a készítmények hasznosságán, mivel nincs 2 egyforma ember. Én speciel abban hiszek, hogy vitaminok szedésével könnyebben elkerülök betegségeket.
    Történt tavaly ősszel, hogy sikeresen ágynakdőltem tüszős mandula miatt. 2 hétig feküdtem 39es állandó lázzal, mindeközben 3 féle antibiotikumot is kipróbáltattak velem (természetesen elég erős tablettákról volt szó), de egyik sem volt hatásos! (ennyit a sok szakértőtől) Végül egy elég lightosnak mondható tablettával 3 nap alatt elmúlt az egész.
    Újult erővel próbáltam visszazökkeni az egyetemi tanulmányokba és elkezdtem vitamincsomagot szedni. A gégészem mondta, hogy majdan nem ártana megszabadulni a mandulámtól, mert ez bizony vissza fog jönni. Alig telt el 2 hét és ismét begyulladt. Totál kétségbeestem, de szerencsémre 3 nap alatt lezajlott. Itt most lehetne vitatkozni, de én meg vagyok győződve, hogy azért a vitaminok is segítettek.
    (Hozzátenném azóta nem gyulladt be! Sajnos érzem a manduláimat, ami állítólag annyit tesz, hogy már vszínű nem látják el rendesen a funkciójukat, szóval biztos ki kell szedetnem, de inkább megvárom míg lemegy a vizsgaidőszak...)

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák