Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz sambenez #5908 üzenetére

    Úgy jött ide, hogy megkérdezted mi kerül a plombabontáson ennyibe, hát a potenciális áramlopás, mivel túl sok "hétesa nézd má' meg, hogyan oldjuk meg okosba" történet volt korábban.
    Tehát maga a felelősség kérdése, ez nem politika, itt nincs olyan hogy "kiömlött a vörösiszap, 8 év alatt majd aktatologatással elintézik hogy senkinek se kelljen börtönbe mennie", itt a valódi világban keményen megvágják a kis emberünket.

    Amúgy ilyen adatkommunikációs kábel bedugás esetén kiszállással együtt Budapest belvárosában szerintem 25 még elfogadható összeg, hisz 2 ember addig nem tud jóval nagyobb keresetű munkát végezni, amíg a Te plombáddal dolgoznak.
    Vidéken, ahol messzebbre kell menni még nagyobb az időkiesés...1 sima 4 általánost sem végzett jómunkásembört, akire semmit sem lehet rábízni azon kívül hogy 1-el többen vagytok, és akinek derogál megemelnie a sitteszsákot nem találsz fél napra 20k huf alatt...és még sír a szája mindenért...ezt is vedd figyelembe...
    Egyik ismerősömnél dolgozik hideg-meleg burkoló, mondja hogy egy panel lakás 2mx3m alapterületű fürdőjét a szép munkát végző burkolók már milla fölött vállalnak anyag nélkül!
    És megrendelik tőlük, 1 hetes munka...1 embernek, ha van segédje 3 nap.
    Az ismerős börtönviselt kocsmai verekedésekért, nem mert ennyit elkérni...
    Na ott hol a korrekt árazás?

    #5909 Chal
    Válasz a telefonba részedről:
    "Rendben, jöhet, de az IoT ilyen szintű oktatás díja minden megkezdett óra esetén 60, de ha számlát is kér 90+áfa.
    A helyszínre megérkezéssel a telefonon közölt árajánlatot és annak minden feltételét egyértelműen elfogadta, ráutaló magatartásával!"
    :D
    Megnéztem volna az arcát...valszeg jött volna egy "he?" kérdés a telefonba, mire leegyszerüsíted neki:
    "Én fizetek 60-at a plombáért, Te fizetsz 90-et az oktatásért Nekem...áll az üzlet?"
    Majd a röhögésére válaszul megkérded milyen névre állíthatod ki a számlát...
    :D

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák