Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz Urguru #9501 üzenetére

    Te ebben a topikban feketeseggű lettél, nincs mit tenni ellene :), pedig én látom, hogy csak a jószándék vezérelt. :K

    Szerintem egyébként 1500 Ft igen is sok *irónia on*: 8-15 sor is jutna belőle Steamre, egy játékra elpazarolni őrültség! :))

    Másrészről pedig felnőtt emberek lévén mindenki el tudja dönteni, hogy kihasznál -e egy alkalmat, vagy nem. Hogy egy topiklakó mire büszke vagy mire nem, az őt minősíti (pozitív ill. negatív irányba - kinek hogy). Amíg nincs szabályba rögzítve, hogy exploitokat nem szabad közzé tenni, nem tesz vele rosszat a fórumszabályzat értelmében. Emberileg meg döntse el mindenki maga, de ha véleményt kívánunk nyílvánítani, akkor se menjünk már el személyeskedésbe. Ne feledjétek, sose tudhatjuk, hogy a ketrecen belül vagy kívül vagyunk, ezért a nagy igazságok hangoztatása sem áll sokszor biztos alapokon. :N

    Tudjátok ... písz. ;)

    Szerk:
    Grrr: posztírás helyett, néztem volna a topikot, 'tán jutott volna a ninja kulcsból.

    [ Szerkesztve ]

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák