Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz fokukac #806 üzenetére

    Ritkán járok az Almássy térre koncertre, de eddig teltházat még nem nagyon láttam. Lehet, hogy a szerdai nap, a gyenge közönségszervezés vagy a büfé árai tántorították el a tömegeket. A Doors Emlékzenekar odatette magát (mondjuk velük kapcsolatben elfogult vagyok :) ) a HR-t először láttam/hallottam élőben. Nem tudok rá mást mondani mint azt, hogy tökéletes volt! ...de nekem nagyon ''sterilnek'' tűnt. Nem jön be az AxlúgycsináltatokioiDVD-nmegúgylibbentahajaésakkornekemisúgylibbenpontottabbanadalban feeling. Ezt szentem a 16 éves lányok élvezik, de én nem komálom. Szeretem azt amikor életre kel a zene a szinpadon. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem jó érzés egy zenésznek egy nagy teremben 20 ember előtt játszani. ...lásd a Kopaszkutya című film első képsorait. Mindegy, nekem ez volt az első benyomásom a HR-ról, ha valakit megbántottam vele, nem volt szándékos.

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák