Új hozzászólás Aktív témák

  • simonzé

    addikt

    Pannon ügyfeleknek: 1220/1/ügyintéző (asszem nyócas) - itt lehet lemondani az emelt díjas szolgáltatásokat. Kaptam egy SMS-t, hogy ''Az Emelt díjas SMS szolgáltatások hozzáférésének lehetőségét törötük.'' Ha jól értelmezem, ez törli az ilyen SMS küldésének lehetőségét is (Hmmm... :U). Tehát most nem tudok mobillal kólát venni az automatákból... :( Jajj-jajj...

    Az ügyintézőnek elmondtam, hogy talán érdemes lenne fogyasztói észrevételként jelzni a vezetőségnek, hogy valami itt nem stimmel. Tolvajoknak asszisztál a PannonGSM. Persze tiltakozott, de megkérdeztem, hogy szerinte K. J. átlagember mit fog tenni, ha a Praktikum egyenlege fél év helyett egy hónap alatt lemerül, és nem érti mi történt. Vagy ha K.J. megkapja a számlát, és azt látja, hogy a havi 4000 helyett most valamiért 11000 a számla összege. Hát bizony KJ elkezdi majd anyázni a PGSM-et, és átmegy a konkurenciához, mert a Pannon megszivatta. Persze az ügyintéző tiltakozott, de megnyugtattam: akármit mond, az emberek így fognak reagálni. Javasoltam, hogy továbbítsa a feletteseihez az észrevételt. Tudom, hogy falra hányt borsó, de minden forradalom elkezdődik valahogy... :U

    [Szerkesztve]

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák