Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Falovas

    aktív tag

    válasz Boond #826 üzenetére

    Ha normalizálást nem is próbáltam, de elcsúszott hang helyére tolásában nagyon jó volt a Corel.
    Amiben a Corel nagyon erős, az az mpeg fájlok kezelése. Régen sok műsort rögzítettem tv tuner kártyával mpeg1-mpeg2 formátumban, ezeket a felvételeket a Corel studióval gyönyörűen meg lehetett vágni, majd pillanatok alatt konvertálás nélkül ki lehetett renderelni az mpeg optimizerrel.
    Sőt, fél oldalas hangot is( ha hiányzik az egyik hangcsatorna) tud megduplázni, akár a jobb, vagy a bal hangcsatornát megduplázza ha kell , ha áll sztereót akarunk.

    Szöveg ( .srt ) mentéséhez a Cyber Power Directort ajánlom. Vagyis filmfelirat szerkesztést ez a program kiválóan végzi és .srt-ben ki lehet menteni, ezt nagyon kevés videostudio program tudja.

    Igen találkoztam a Boris Graffitivel, sőt a Boris Red is fenn van, de időt kellene rá szánni , hogy videótutoriálokból megtanuljam használni őket....

    Jelenleg betű effektek használatához a NewBlue Titler Pro 4.-et használom ami maximálisan megfelel az elvárásaimnak. A Sony Vegasban csak a 2.0-ás működött nálam, viszont a Premiernél a 4.0-ás is fut.
    Ennél nem kell tutoriálokat böngészni, kész animációkból és betűtipusokból lehet választani, amit szabadon lehet paraméterezni.

    " Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

Új hozzászólás Aktív témák