Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz .OM. #88 üzenetére

    Szia!

    A hangot egy Blitzwolf BW-BR3 továbbítja nálam. Legalább nyolc órát tud a saját akkujáról, de folyamatosan áram alatt lehet, ha szükséges micro usb a csatlakozás.
    Ez egyébként transmitterként és receiverként is képes működni.

    A fülhallgatóm egy Sony WI-C310. A két kis hangszórót vezeték köti össze. 10-12 üzemórát ez is tud. Idősebbnek talán egy JBL T500 fejhallgató felelne meg leginkább, bár több órára nem tudom mennyire kényelmes a használata.

    Bár nem vagyok nagypapa korú, de a hallásom nekem sem tökéletes.
    A powerbankot és az erősítőt én kihagytam a képletből. Talán a kollégák tudnak ajánlani az enyémnél jobb megoldást. Nem sokat tipródtam, elolvastam néhány tesztet/véleményt és nekem bevállt.

    Más.

    Mint írtam itt korábban, a tronsmart spunky beat fülhallgatóm egyik fele defektes lett és egyre defektesebb az említett oldal.
    A jó hír (nekem jó), a geekbuying visszatérítette a vételárat, így csak a szállítási költséget buktam.

    Tovább kerestem egy hasonló kialakítású megfelelő eszközt, de a drágább termékeknél is felléphet ez az elhalkulási probléma. Annyit nem ér meg számomra a magas fokú szabadság, hogy havonta újat vásároljak. Lehet még reszelni ezen a technológián, hogy megbízhatóbb legyen.

Új hozzászólás Aktív témák