Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz Hunork #10526 üzenetére

    Csak a LinkBuds S-t hallottam ezekből, de az meggyőző volt annyira, hogy azóta is használom.

    Az ANC jól boldogul minden monoton zajjal, venti/kompreszorzúgás, autóhangok többsége teljesen kizár, zongora, beszéd, hirtelen vagy nem monoton, magasabb hangok csillapítva átjönnek. Halk zenével mindent el lehet nyomni.
    A transzparens módja jobb, mint vártam, nagyon érzékeny mikrofon van rajta. Távoli neszek, beszéd, jó irányból jó erősségben szól kb félállásban, feltolva 100%-ra már hallókészülék, erősít a valóságon. Némi mikrofonerősítős fehérzajjal jár ez a mód, így inkább váltok a klasszik lyukas linkbudsra, ha hosszabb ideig kell a külvilág. Ellenben van egy hibrid módja, ami csak a beszédhangot emeli ki, a zajokat nem, ez nagyon profi.
    Futás közben túl sok vele a testzaj, zörgés, ahhoz szintén a sima linkbuds az ideális. Az tényleg olyan, mintha semmi nem lenne a fülemben, csak szól a zene/podcast. Ez Bármilyen inearnél így lesz, fizika.
    Hangra teljesen jó. Nem nyúltam az EQ-hoz, semmi szüksége rá. Ugyanez a sima Budsnál, jófajta Sony energikus hangzás.

Új hozzászólás Aktív témák