Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz lela #1884 üzenetére

    Amiket felsoroltam füleseket azok mind jók a zenei igényeidnek. Árban változóak ugyan és persze hangzásban is, de mindet nyugodt szívvel tudom ajánlani hangminőség tekintetében.
    De hogy egyszerűsítsem a dolgot neked, ha nincs kedved mindnek utána olvasni ésatöbbi, akkor leírom mi lenne az én választásom az általad megadott feltételek mellett.

    Az ES100 BT dac/amp + egy FIIO F9pro

    Az ES100 tud minden szolgáltatást amit szeretnél, a külső zajok beeresztésével bezárólag.
    A hangminőségét olyan emberkék dícsérik akiknek millió forintos hordozható zenelejátszókkal van tapasztalatuk, meg millió forintos füleseket próbáltak ki vele.
    Hallatlanban, de az én eddigi tapasztalataim alapján azt mondom, hogy a FIIO BTR3 nem éri el az ES100 hangminőségét, viszont szolgáltatások terén biztosan elmarad tőle, amiket te szeretnél.
    Az Astell&Kern AK10 is jó hangminőségű BT cucc, de teljesítményben elmarad az ES100-tól és szolgáltatások terén is.

    A FIIO F9pro egy közkedvelt és költséghatékony allrounder füles, ami alapvetően minden zenei stílushoz jó választás kategóriája környékén.
    Az alapcsomagban adnak hozzá 2.5mm balanced kábelt is (költséghatékonyság) ami ajánlott opció hozzá, és az ES100-zal szépen ki is tudod használni ezt a lehetőséget.

    (#1885) kispx
    Bontott demó fülhallgatók azért vannak kint. Próbára. Azokat nem adják el. Nem adhatják el.

Új hozzászólás Aktív témák