Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsendPenge

    őstag

    válasz Nowhereman #770 üzenetére

    ''Jó! Akkor milyen legyen a hangnem? C-dur, A-mol? Átkomponáljam? Lényegtelen! ''
    A legkevésbé sem az! Pár hozzászólással ezelőtt te mondtad, hogy mindent 1024+x síkon kell tekinteni. Ebből csak egyet emelnék ki: (nyálasabb példa) pofon vs. simogatás, vagy pl. hogy fegyver melyik végén vagy. A fegyver szempontjából tök mindegy.

    ''Engem ritkán bánt a stilus - ugyanis ahhoz semmi érzékem, hanem a tartalom.''
    Semmi érzéked? Hány sörbe fogadjunk, hogy ez nem igaz?
    A hozzászólásod azon részére, ahol kiabálsz, arra csak annyire reagálnék, hogy tartalma szinte semmi, hacsak annyi nem, hogy szinte mindenkit meg akarsz sérteni egy picit vele. :( Megjegyzem, ezt egy mondatban is meg lehet tenni.

    ''akiktől nem tűrtem el, hogy még annál is hülyébbnek, élhetetlenebnekvagy gorombábnak probál beállítani, mint amilyen vagyok''
    Hát, én nem vettem ezt észre, hogy bárki ilyet próbált volna, mert akkor az ellen is felhördültem volna. Amit engem zavar, hogy kisüt a hozzászólásodból az, hogy bántani akarsz valakit, valamiért, de igazán anélkül, hogy ennek értelme lenne. Nem tudom, hogy miért.

    ''Ja: az egyedüllét egy menyország tud lenni egy rémes családhoz képest!''
    Nem egészen értem, ez hogy jön ide, de egyetértek. Erre a legjobb orvosság, (nekem) hogy barátokkal sörözök. Szerintem hatna nálad is :DD

    ''Egyébbkülönben miben lennék más, mint aminek a tali alapján gondoltál?
    Mert már annyi sületlen feltételezést hallotam vissza magamról...''

    A tali alapján egy érző, inteligens, jó humorú embernek tartalak. Azt hiszem, hogy most rossz passzban vagy, és ez itt ütközik ki. (Melón kívül én is csak a ph-n szoktam kavarni, na meg a barátaimmal kocsmában ;) ) Ezzel ellentétben most pedig egy cinikus, ''kiégett'' alaknak próbálod lefesteni magadat. Minek? Inkább adnál lehetőséget arra, hogy ha gondod van, segítsek/segítsünk, ha meg nincs, akkor arra, hogy érdemben tudjunk vitatkozni/eszmét cserélni.
    P.S.:az egyedüllét valóban menyország egy (k)rémes családhoz, de a baráti társaság sörrel meg menyország az egyedülléthez.
    (P.S.2: ezt a félreértést csak a SÖR moshatja le! :DD:DD:DD)

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Új hozzászólás Aktív témák